AgriFoodMatch

Zasady zachowania poufności informacji

Warunki ogólne

AgriFoodMatch jest organizacją, która łączy potencjalnych pracodawców i pracowników. Odpowiedzi kandydata są natychmiast przekierowywane, za pośrednictwem tej witryny oferującej miejsca pracy w rolnictwie, do witryny internetowej pracodawcy lub na jego adres e-mail. AgriFoodMatch nie jest witryną prowadzącą kojarzenia pracodawców i pracowników. Wybór należy do klienta posiadającego wakat. Dla pracodawców, którzy posiadają wolne miejsce pracy, jest to szybki i łatwy sposób na znalezienie potencjalnych kandydatów.

AgriFoodMatch gwarantuje, że wszelkie informacje dotyczące zainteresowanych stron traktowane będą w sposób poufny i dyskretny. AgriFoodMatch dokłada wszelkich starań, aby zachować prywatność osób odwiedzających tę witrynę internetową. Zachęcamy do częstych odwiedzin naszej witryny internetowej i zapoznania się z prezentowanymi tutaj informacjami.

Niniejsze zasady zachowania poufności informacji wyjaśniają, jakie informacje i w jakim celu, są zbierane przez AgriFoodMatch za pośrednictwem tej witryny internetowej.

Osoby odwiedzające

AgriFoodMatch jest zainteresowana liczbą osób odwiedzających jej witrynę internetową. Tożsamość osób odwiedzających nie jest istotna. Z tego powodu, żadne szczegółowe informacje, które mogłyby prowadzić do identyfikacji osób odwiedzających, nie są zapisywane. Rejestrujemy natomiast i zapisujemy liczbę osób odwiedzających, (najczęściej) odwiedzane sekcje witryny internetowej, czas wizyt, kraj, z którego pochodzi osoba odwiedzająca witrynę oraz ogólne informacje na temat oprogramowania używanego przez osobę odwiedzającą. Informacje te są wykorzystywane przez AgriFoodMatch do optymalizacji witryny internetowej w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług.

Oferty pracy wysyłane w wiadomości e-mail

Osoby, które chcą na bieżąco otrzymywać powiadomienia o najnowszych wakatach w portalu rekrutacyjnym AgriFoodMatch, mogą zarejestrować się do serwisu wysyłania ofert pracy w wiadomości e-mail Oferty pracy na e-mail.

Informacje zbierane na potrzeby tej usługi są ograniczone do: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, regionu w jakim poszukiwana jest praca oraz poszukiwanego stanowiska.

Informacje te są wykorzystywane przez AgriFoodMatch do jak najlepszego dopasowania ofert pracy do wskazanego profilu. Oferty są wysyłane automatycznie w wiadomości e-mail wraz z informacjami dotyczącymi nowych usług. Po zarejestrowaniu się, aby otrzymywać wiadomości e-mail z informacjami o wakatach, zostanie wysłana zwrotna wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

Strona główna

Szukaj ofert pracy
Nowe miejsca pracy Agro & Food
Brak pracy wymienione w tej chwili
Oferty na maila
Z Job Search Agent otrzymasz nowe oferty drogą mailową.