AgriFoodMatch

Branża rolno-spożywcza naszą pasją

Oferty pracy w branży rolno-spożywczej to nasza pasja

Czy jako pracodawca wolisz zamieszczać ogłoszenia o pracę w branży rolnej i spożywczej na portalu poświęconym tej właśnie branży, czy w bazie ofert pracy o profilu ogólnym? Czy masz już dość płacenia za świadomość marki i otrzymywania zgłoszeń od kandydatów, którzy Cię nie interesują?

Jeśli tak, od tej pory AgriFoodMatch daje Ci szansę nawiązać kontakt wyłącznie z profesjonalistami w branży rolno-spożywczej, jakich szukasz.

Profesjonaliści w branży rolno-spożywczej to nasza pasja

Czy jako profesjonalista w sektorze rolnym lub specjalista w branży spożywczej poszukujący nowego zatrudnienia, nie chcesz już dłużej polegać na rozmaitych portalach pracy o profilu ogólnym? Czy masz dość marnowania cennego czasu na poszukiwania, tym bardziej że od początku dobrze wiesz, czego szukasz? Czy interesuje Cię jedynie wysoka jakość i aktualne oferty pracy w sektorze rolnym lub branży spożywczej?

Jeśli tak, AgriFoodMatch to właściwa baza ofert pracy w sektorze rolnym dla Ciebie!

Co jest twoją pasją?

Jeśli masz uwagi, sugestie lub chcesz dowiedzieć się więcej o bazie ofert pracy AgriFoodMatch, telefonicznie umów się na niezobowiązujące spotkanie lub napisz do nas na adres e-mail: info@agrifoodmatch.pl. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy. Odpowiemy natychmiast.

Strona główna
Szukaj ofert pracy
Nowe miejsca pracy Agro & Food
Brak pracy wymienione w tej chwili
Oferty na maila
Z Job Search Agent otrzymasz nowe oferty drogą mailową.