AgriFoodMatch

Przesyłanie / edytowanie / usuwanie ofert pracy w sektorze rolno-spożywczym

Przesyłanie oferty pracy i profilu firmy

  • Aby móc zamieszczać na portalu oferty pracy lub przesłać profil firmy za pośrednictwem naszej usługi internetowej, potrzebujesz danych dostępu.
  • Jeśli nie posiadasz jeszcze danych dostępu, przejdź do opcji Wniosek o dane dostępu lub wyślij e-mail na adres info@agrifoodmatch.pl z prośbą o uzyskanie danych. Twoje osobiste dane dostępu prześlemy najszybciej jak to możliwe.
  • Jeśli zarejestrujesz się przed godziną 14:00 dane dostępu otrzymasz tego samego dnia lub najpóźniej kolejnego dnia roboczego do godz. 10:00.
  • Po otrzymaniu od nas danych dostępu, otrzymasz także fakturę. Faktura ta stanowi jednocześnie potwierdzenie zamówienia. Jeśli nie zgadzasz się z informacjami zawartymi w fakturze, możesz powiadomić o tym AgriFoodMatch w ciągu 5 dni roboczych.
  • Automatycznie otrzymasz miesięczne sprawozdanie mailowe informujące o liczbie osób, które wyświetliły twoje ogłoszenie.

Edytowanie lub usuwanie ofert pracy lub profilu firmy

  • Wszystkie oferty pracy w sektorze rolnym i spożywczym są automatycznie usuwane po upływie dwóch miesięcy od publikacji. Otrzymasz powiadomienie o upływającym okresie publikacji i, jeśli stanowisko wciąż jest dostępne, uzyskasz możliwość przedłużenia ogłoszenia o kolejny miesiąc BEZPŁATNIE.
  • Jeśli oferowany wakat został już zapełniony i chcesz usunąć ofertę przed upływem dwóch miesięcy lub w międzyczasie zmodyfikować jej treść, możesz to zrobić samodzielnie, korzystając z loginu pracodawcy.
  • Jeśli chcesz usunąć profil firmy, napisz do nas na adres info@agrifoodmatch.pl. Zrobimy to dla Ciebie.

Możesz także skontaktować się z AgriFoodMatch, dzwoniąc lub wysyłając faks pod numer:

AgriFoodMatch
Tel: +31 (0)43 - 6042292
Faks: +31 (0)43 - 6041299


Strona główna

Szukaj ofert pracy
Nowe miejsca pracy Agro & Food
Brak pracy wymienione w tej chwili
Oferty na maila
Z Job Search Agent otrzymasz nowe oferty drogą mailową.